Rolety Zewnętrzne do okien dachowych

Roleta zewnętrzna elektryczna Velux

Sławomir Orzeł
Październik 12 2016

Roleta zewnętrzna Velux

Jest to doskonałe rozwiązanie na każdą porę roku. Rolety zewnętrzne VELUX zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń latem, utrzymują ich ciepło zimą oraz umożliwiają całkowite zaciemnienie wnętrza o dowolnej porze dnia. Rolety zewnętrzne VELUX przesuwają się w bocznych prowadnicach wykonanych z lakierowanego aluminium. Wyposażone są również w górną pokrywę, która jest estetycznie wkomponowana w okno i pod którą chowają się rolety, kiedy nie są używane.

  

Zdalnie sterowane i zasilane elektrycznie rolety zewnętrzne są sterowane za pomocą panelu dotykowego VELUX KLR 200. Jest to bardzo intuicyjne rozwiązanie umożliwiające łatwą zdalną obsługę rolet. Panel dotykowy KLR 200 umożliwia korzystanie z szeregu zainstalowanych fabrycznie programów, które podnoszą poziom komfortu codziennego użytkowania oraz służą poprawieniu klimatu we wnętrzach. Roletami można sterować z dowolnego miejsca w pomieszczeniu i w pełni korzystać funkcji zdefiniowanych fabrycznie programów, takich jak możliwość zaprogramowania podnoszenia i opuszczania rolet o określonych godzinach.

W razie konieczności roletę można również podnieść lub obniżyć manualnie przy pomocy uchwytu pozycjonującego znajdującego się w dolnej części rolety. Jeżeli nie posiadasz zasilanego elektrycznie okna dachowego VELUX INTEGRA®, ale chcesz korzystać z elektrycznego sterowania roletami, możesz wypróbować system sterowania KUX 100. Pozwala on korzystać ze sterowanych elektrycznie rolet dekoracyjnych lub zewnętrznych VELUX w manualnie obsługiwanych oknach dachowych.

    

Udostępnij