Markizy do okien dachowych

Markiza Solarna Velux

Mariusz Ciężak
Październik 5 2016

Markiza Solarna Velux

Markizy VELUX montowane są na zewnątrz okna - blokują promienie słoneczne przed dotarciem do szyby, dzięki czemu chronią okno przed nagrzewaniem. Kiedy są w pełni zaciągnięte blokują nawet 90% ciepła, nie zasłaniając widoku na zewnątrz. Są szczególnie polecane do pomieszczeń z południową ekspozycją okna. Sprawiają, że na Twoim poddaszu zapanuje przyjemny chłód nawet w letnie upalne dni. Kiedy nie są używane, np. zimą, można je całkowicie schować pozwalając słońcu dotrzeć do szyby, umożliwiając pasywne ogrzewanie. Markiza solarna nie wymaga żadnego okablowania, w związku z czym jest gotowa do użycia natychmiast po zainstalowaniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasilane energią słoneczną i zdalnie sterowane markizy są sterowane przy pomocy pilota zdalnego sterowania znajdującego się w zestawie z markizą, możesz również korzystać z panelu dotykowego VELUX KLR 200.  
Panel dotykowy KLR 200 umożliwia korzystanie z szeregu zainstalowanych fabrycznie programów, które podnoszą poziom komfortu codziennego użytkowania oraz służą poprawieniu klimatu we wnętrzach. Roletami można sterować z dowolnego miejsca w pomieszczeniu i w pełni korzystać funkcji zdefiniowanych fabrycznie programów, takich jak możliwość zaprogramowania podnoszenia i opuszczania rolet o określonych godzinach. 

       

Udostępnij