Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w zasadzie bardzo dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich szukających profesjonalistów z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono znawców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje też pomoc takich ekspertów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Szpital realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są również te https://medpolonia.com.pl opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, jakie w szpitalu można zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej szerokiej ofercie ma szpital.

Lecznica specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, jednak też rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W placówce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka zarządza najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się w rzeczywistości komfortowo.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi